2017-03-08Lazdynuose iškils naujas gyvenamųjų namų kvartalas

Lazdynuose iškils naujas gyvenamųjų namų kvartalas

Daugelį metų apleista teritorija sostinės Lazdynų mikrorajone netrukus bus prikelta naujam gyvenimui. Sutvarkius aplinką čia jau šiemt iškils pirmieji nauji daugiabučiai. Lazdynėlių gatvėje, 4 hektarų plote, planuojama pastatyti mažaaukščių gyvenamųjų namų kvartalą. Tai vienas didžiausių nekilnojamojo turto plėtros projektų Vilniuje.

2016 m. vasario mėnesį projekto idėja ir koncepcija buvo pristatyta visuomenei.  Kartu su Lazdynų gyventojais susitikime dalyvavo ir Vilniaus miesto savivaldybės atstovai, projekto plėtros bendrovės.  Buvo aptarta projekto idėja, plėtotojų planai bei gyventojų lūkesčiai.  Į naujojo kvartalo statybą ir infrastruktūrą planuoja investuoti daugiau kaip 40 mln. eurų.

Lazdynai – žaliasis miesto rajonas, savo aplinkos grožiu nenusileidžiantis Antakalniui. Daug metų ši teritorija nebuvo tvarkoma. Aplinka, kurioje gausu garažų liekanų, statybinių atliekų, senų padangų, duobių, nebuvo saugi, nei patraukli gyventojams. Tačiau netrukus vaizdas visiškai pasikeis, ši teritorija atgis – bus malonu ir naujakuriams, ir senbuviams.

Per kelis projekto etapus numatyta pastatyti 8 keturių aukštų gyvenamuosius namus su vidiniais kiemeliais, požemine ir antžemine automobilių stovėjimo aikštelėmis, kurios iš viso talpins beveik 600 automobilių. Pirmuosiuose namų aukštuose bus įrengtos erdvios lauko terasos. Nors numatyta statyti tik dviejų ir trijų kambarių butus, prireikus gyventojai galės sujungti du butus į vieną ir taip praplėsti gyvenamąją erdvę. Įgyvendinant kvartalo idėja atsižvelgiama į naujausias butų statybos bei įrengimo tendencijas, didelis dėmesys skiriamas siekiant užtikrinti energinį naudingumą ir ekonomiškumą.

 

A Korpusas, 2 Aukštas

Greita paieška

Korpusas

Aukštas

Rezervuotas

Parduotas

Grįžti į aukšto planą

Korpusas,
Butas

Susisiekite

Aukštas

##

Kambariai

##

Buto plotas

## m2

Terasa

## m2

Nėra

Langų Kryptis

##

Kaina

##

Statusas

##

Finansavimas

Pasiūlymas

Techninis Aprašymas

Požeminis parkingas

Būsto apdaila

Medium

Premium

Susidomėjote?Susisiekite

Kambarių skaičius

2345

Būsto kvadratūra

38

90

Susisiekite!

Kambarių skaičius

2345

Būsto kvadratūra

38

90

II etapas jau prasidėjo

Pirmajame "Lazdynėlių vingio" etape jau parduota beveik 90% butų! Todėl jei neradote tinkamo tarp likusių, kviečiame užsiregistruoti ir sužinoti pirmiesiems apie II etapo butų pasirinkimus!
Jus domina:

2 kamb.3 kamb.4 kamb.