Daugiau apieprojektą

Lazdynėlių vingis – naujas jaukus mažaaukštės  statybos daugiabučių namų projektas įsikūręs miškingoje vakarinėje sostinės dalyje – Lazdynėliuose. Šalia esantis Bukčių miškas bei tekanti Neris dovanos gaivią žalumą, kuri puikiai tiks aktyviam laisvalaikiu ir laikui su šeima.

Statybos darbų pradžia: 2017 m. III ketvirtis.

Pirmieji naujakuriai įsikurs: 2018 m. IV ketvirtis. 

 

Svarbiausia – kokybė!

A KLASĖS NAMAI

Įrengiami A energinės klasės būstai, atitinkantys aukštus energinio efektyvumo reikalavimus bei užtikrinantys mažesnes eksploatavimo išlaidas. Taip pat kiekviename bute suplanuota rekuperacinė vėdinimo sistema, kuri gyvenamąją erdvę aprūpins gaiviu oru.

Statybos darbams atlikti naudojama moderniausia įranga ir pažangios inžinerinės technologijos. Kurdami šį projektą bendradarbiavome su ilgametę darbo patirtį turinčiais Vilniaus architektūros studijos architektais, technikais, inžinieriais bei kitų sričių specialistais, kurie garantuoja, kad gyvensite aukščiausios kokybės kriterijus atitinkančiuose namuose!

Aktyvios pramogos!

ŠALIA NERIES VINGIO

Miškingoje vakarinėje sostinės dalyje įsikūrę Lazdynėliai ir šalia esantis Bukčių miškas bei tekanti Neris dovanos gaivią žalumą, kuri puikiai tiks aktyviam laisvalaikiu. Nors ir gyvensite tikrame gamtos prieglobstyje –vaikų darželiai, mokyklos, gydymo įstaigos, prekybos centrai – viskas šalia.

Svečiuose – gamta!

TERASOS IR BALKONAI

Visi „Lazdynėlių vingio“ butai turės balkonus, o dalis – erdvias terasas, visa tai leis mėgautis atsiveriančia miškų panorama, skirta tik Jums ir Jūsų bendruomenės gyventojams.

„Lazdynėlių vingio“ namai įsikūrę kiek atokiau nuo miesto maišaties, tad apačioje palikę nerimastingą jo triukšmą, galėsite mėgautis gamtos harmonija bei plačiuose balkonuose ir terasose kvepiančia pušyno gaiva ar sekmadienio pusryčiais su šeima.

Šilta ir jauku!

MEDINIAI LANGAI

Naujuose Jūsų namuose bus sumontuoti dideli, medinio profilio, trijų stiklų paketo su selektyviniu stiklu, langai izoliuojantys ne tik šilumą, bet ir garsą. Dideli langai leis mėgautis aplink esančiu pušynu, suteiks namams šviesos ir dar didesnės erdvės pojūtį.

Mažaaukštė statyba!

4 AUKŠTŲ NAMAI

Kvartalą sudarys tik nedideli, keturių aukštų namai su liftais visose laiptinėse. Suformuoti jaukūs vidiniai kiemeliai, įrengtos požeminės ir antžeminės automobilių stovėjimo aikštelės su sandėliukais, atskiros saugyklos dviračiams.

 

Susidomėjote?Rinkitės būstą

Rinktis būstą

A Korpusas, 2 Aukštas

Korpusas

Aukštas

Rezervuotas

Parduotas

1 AUKŠTAS

2 AUKŠTAS

3 AUKŠTAS

4 AUKŠTAS

1 AUKŠTAS

2 AUKŠTAS

3 AUKŠTAS

4 AUKŠTAS

Grįžti į aukšto planą

Korpusas,
Butas

Susisiekite

Aukštas

##

Kambariai

##

Buto plotas

## m2

Terasa

## m2

Nėra

Langų Kryptis

##

Kaina

##

Statusas

##

Finansavimas

Pasiūlymas

Požeminis parkingas

Būsto apdaila

Medium

Premium

Susidomėjote?Susisiekite

Kambarių skaičius

2345

Būsto kvadratūra

38

90

Susisiekite!

Kambarių skaičius

2345

Būsto kvadratūra

38

90

II etapas jau prasidėjo

Pirmajame "Lazdynėlių vingio" etape jau parduota beveik 90% butų! Todėl jei neradote tinkamo tarp likusių, kviečiame užsiregistruoti ir sužinoti pirmiesiems apie II etapo butų pasirinkimus!
Jus domina:

2 kamb.3 kamb.4 kamb.